Перший в Україні: в Івано-Франківську розгорнули госпіталь для пацієнтів з коронавірусом (ФОТО, ВІДЕО)
21:07 22.02.2021
255

Перший в Україні мобільний госпіталь для пацієнтів з коронавірусом розгорнули в Івано-Франківській області. У госпіталі функціонують приймальне відділення, блок інтенсивної терапії, а також палати для пацієнтів. Кожне ліжко обладнане індивідуальним кисневим концентратором.

госпиталь

Про це повідомляє dw.com з посиланням на ДСНС України.

госпиталь

«Державна служба України з надзвичайних ситуацій у рамках виконання доручення уряду розгорнула мобільний госпіталь ДСНС на території Богородчанської центральної районної лікарні. Госпіталь складається з 30 наметів, з яких 24 - це госпітальна база, і розрахований на 120 ліжок, - йдеться у повідомленні на сайті ДСНС.

Нагадаємо, Івано-Франківська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) ухвалила рішення про введення на території регіону карантину «червоного» рівня через стрімке поширення коронавірусу. Через нестачу місць для пацієнтів із коронавірусом у регіоні було ухвалено рішення розгорнути на базі Богородчанської і Лисецької лікарень, а також Верховинської та Заболотівської багатопрофільних лікарень перший в Україні тимчасовий мобільний госпіталь для пацієнтів із COVID-19.

 

Автор: І like News (28991
Читайте також