В Україну йде найхолодніша зима століття
10:40 24.09.2017
256

Цьогорічну зиму переживуть не всі: вчені лякають прогнозами! Згідно з їх розрахунками, різка зміна клімату буде спровоковано відразу двома природними явищами - настанням періоду зниження сонячної активності і зміною напрямку потоків повітряних мас. І тоді циклони зі сніговими буранами, змінюючись антициклонами з арктичними морозами, почнуть терзати всю Європу вже з кінця листопада...

Зима близько!

Першими забили на сполох британські кліматологи: виявивши підвищення температури в Атлантиці на долю градуса, вони розрахували відхилення океанських течій і напряму повітряних потоків, що не передбачає нічого хорошого. Власне кажучи, зміни вже почалися, і зараз вони проявляється в декількох ураганах, один за іншим штурмують Антильські острови і південне узбережжя США. Але це поки що літньо-осінні аномалії, а черги аномалії зимові, удар яких обрушиться на всю Євразію від Британії до Сибіру.

Але якщо сибірякам люті морози і сніг до вікон другого поверху не в дивину, то для європейців це стане справжнім кінцем світу. Це загрожує чимось на зразок того, що всі ми вже бачили в блокбастері «Післязавтра» (2004), тільки буде менше безглуздою фантастики і більше реальних кошмарів. Наприклад, рясні снігопади можуть накрити Європу по саму 45-у паралель (включаючи Париж, Відень, Будапешт), а в Україні вони дійдуть до лінії Одеса-Дніпропетровськ-Харків. Тобто Київ розташований в самій зоні ризику!

Ось тільки якщо європейці більше боятися снігопадів, які паралізують їх активне ділове життя, то Україна - більше страшні морози. Дійсно, черговий сніговий колапс ми якось переживемо: пішки добредем через замети на роботу, навіть потерпимо добу без електрики. Але сильні морози можуть вбити багатьох українців, причому в самому буквальному сенсі! Все залежить від того, чи буде Україна готова до зустрічі з майбутнім кліматичним апокаліпсисом.

Джерело: from-ua

Читайте також