Іспит на знання ПДР: українцям запропонували самостійно писати питання для екзаменів
19:13 05.11.2020
268

В Україні планують оновити екзаменаційні питання для водіїв. Долучитися до розробки тестових завдань пропонують пересічним громадянам. Для реалізації задуму у сервісному центрі МВС було створено спеціальний, повністю прозорий та відкритий, «Банк екзаменаційних питань з ПДР».

Аби надати свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів користувачам необхідно ознайомитися онлайн-формою та викласти в ній свої пропозиції, надавши згоду на їх використання. Вони мають бути оформлені у вигляді тексту з варіантами відповідей та зазначенням правильної відповіді, за необхідності до них долучаються ілюстрація або відео. Також надається обґрунтування правильної відповіді у вигляді посилання на конкретні пункти (статті) нормативних документів.

Отримані пропозиції будуть систематизуватися і виноситися на розгляд комісії, яка після обговорень прийматиме рішення щодо їх врахування або відхилення.

«Розуміємо, що їх оформлення потребуватиме від вас деякого часу, але вони неабияк допоможуть нам створити справді досконалі, більш зрозумілі та доступні білети з ПДР. Маємо до вас прохання: надавати виважені та аргументовані пропозиції», - коментують у Сервісних цетрах МВС.

Зазначимо, пропозиції можна надавати до питань за такими напрямками:

·       правила дорожнього руху;

·       будова та експлуатація транспортних засобів;

·       основи безпечного водіння;

·       основи права в області дорожнього руху;

·       надання першої медичної допомоги.

Джерело: 24 канал

 

Читайте також