Силовики вилучили обладнання "Інтертелекому": відчують по всій країні
18:41 11.11.2016

"Вилучаються комп'ютери, техніка, документи. Весь персонал відсторонений від роботи. Силовики збираються відключати основне обладнання, що призведе до падіння всієї мережі" Інтертелекому ", - пише видання.

Як зазначається, обшуки проводять співробітники Служби безпеки України.

"Нас звинувачують ні багато, ні мало, в тому, що ми сприяємо спецслужбам Російської Федерації в здійсненні прослуховування і моніторингу, абонентів України, причому не тільки своїх, але і всіх операторів", - заявив генеральний директор компанії "Інтертелеком" Борис Акулов.

За його словами, "звинувачення абсолютно абсурдні і побудовані на припущеннях деяких фахівців про те, що таке може бути".

"Саме подібні припущення стали підставою для візиту в офіс компанії силовиків. Я звернувся до президента, генерального прокурора і начальника СБУ і повідомив, що компанія не перешкоджає проведенню слідчих дій", - сказав гендиректор.

"Ми зараз не говоримо про відсутність будь-яких фактів, які дозволили проведення сьогоднішньої акції, це буде йти в розвиток. Сьогодні нас хвилює єдине: ми надали співробітникам СБУ і слідству всі необхідні матеріали для того, щоб зняти підозру в тих злочинах, які нам інкримінуються", - зазначив Акулов.

За його словами, для того, щоб можна було отримати вичерпну інформацію про діяльність компанії, експертам, які прибули зі співробітниками СБУ, було надано повний доступ до всіх файлів, матеріалів і консолей компанії.

Він додав, що є судове рішення, в якому викладені деякі факти і доступ до інформації компанії допоможе їх прояснити.

"Найголовніше, що зараз настала фаза проведення розслідування, коли фахівці, експерти вже близькі до висновку про те, що ті звинувачення, які містяться в цьому рішенні не спроможні", - заявив Акулов.

"Керівниками слідчої групи приймаються рішення про те, щоб вилучити основне технологічне обладнання, яке призведе до відключення всієї мережі в масштабах всієї України", - підсумував гендиректор.

"Інтертелеком" - український CDMA-оператор, що надає послуги місцевого і мобільного зв'язку по всій території України.

Читайте також