Рада дозволила ГПУ притягнути до кримінальної відповідальності, затримати та арештувати Добкіна
19:01 13.07.2017
255

Верховна Рада України надала згоду на притягненння до кримінальної відповідальності, затримання та арешт представника "Опоблоку" Михайла Добкіна. "За" перше подання проголосували 288 нардепів, затримання підтримали 250 депутатів, а арешт - 242 нардепа, - пише 112.ua.

Сам Михайло Добкін у своєму виступі заявив: "Я абсолютно впевнений, що Харківська міська рада, яка працювала в часи, коли я був харківським міським головою, не прийняла жодного протизаконного рішення".

Разом з тим, він закликав нардепів голосувати за зняття з нього депутатської недоторканності, а також сказав про намір віддати свій голос за це.

Нагадаємо, 12 липня Регламентний комітет визнав законним і вмотивованим подання ГПУ на зняття недоторканості проти Добкіна, проте з недоліками у частині обґрунтування. Подання на затримання та арешт визнали законними, але недостатньо обгрунтованими.

За даними Генпрокуратури, Михайло Добкін може бути причетним до незаконного привласнення кооперативами 78 га земель у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн. Йдеться про можливе порушення статей "шахрайство", "розкрадання", "створення злочинної організації", "зловживання" Кримінального кодексу України.

Читайте також