Проти Гонтаревої відновили слідство - суд
10:36 06.08.2017

Печерський районний суд міста Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру відновити слідство проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

 Про це йдеться в ухвалі суду.

"Постанову слідчого з особливо важливих справ про закриття кримінального провадження скасувати, а матеріали кримінального провадження скерувати до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України для продовження досудового розслідування. Ухвала оскарженню не підлягає", — йдеться у постанові.

Зазначається, що рішення про закриття кримінального провадження слідчий ГПУ ухвалив необґрунтовано.

Слідчий послався на те, що "будь-яких об'єктивних або ж фактичних даних, які б свідчили про наявність у діях голови або інших службових осіб НБУ складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 376 КК України, не встановлено, а їх одержання слідчим шляхом у ході проведення досудового розслідування вичерпано".

Суд назвав такі доводи необґрунтованими, оскільки під час слідства не досліджено всі обставини справи.

Порушення за статтею 376 кримінального кодексу (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) караються штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів (10,2 тис грн - 17 тис грн) або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років.

Як випливає з постанови, справа була відкрита 3 березня 2017 року після звернення одного з народних депутатів. 23 травня 2017 слідчий Генпрокуратури Мойсієнко закрив кримінальне провадження.

Українська правда

 
Читайте також