Порошенко закликав світ не визнавати парламентські вибори РФ
18:06 12.09.2016
254

Про це йшлося під час зустрічі глави держави з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу.

Порошенко наголосив на важливості збереження політики невизнання незаконної анексії Криму, де "катастрофічно погіршується ситуація з правами людини, включно з каральною медициною радянського зразка".

Глава держави також закликав не визнавати легітимність парламентських виборів РФ, які Москва намагається провести в окупованому Криму та місті Севастополь – українській території, що перебуває в тимчасовій окупації.

Президент підтвердив, що Україна залишається рішучим прихильником політико-дипломатичного врегулювання ситуації на Донбасі. 

Він зазначив, що на нинішньому етапі головні зусилля мають бути спрямовані на забезпечення виконання російською стороною безпекової частини Мінських домовленостей.

"Санкційний тиск на Москву демонструє свою ефективність і має зберігатися до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", - підкреслив Порошенко.

Окремо сторони обговорили питання якнайшвидшого звільнення заручників та політичних в’язнів, які незаконно утримуються в РФ і на окупованих територіях.

Президент поінформував глав дипломатичних місій про прогрес України на шляху реформ, передусім у боротьбі з корупцією.

У зустрічі взяли участь посол Канади Роман Ващук, посол Японії Шіґекі Сумі, посол Французької Республіки Ізабель Дюмон, посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Джудіт Гоф, посол США Марі Йованович,  посол Федеративної Республіки Німеччина Ернст Райхель, посол Італійської Республіки Давіде Ла Чечіліа та голова Представництва ЄС Хьюґ Мінгареллі.

Українська правда

Читайте також