Невідомі захопили кабінет голови Держгеонадр
10:46 25.05.2017
253

Сьогодні, 25 травня, невідомі особи захопили кабінет голови Державної служби геології та надр України. Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

Повідомляється, що працівників Служби не допускають до робочих місць. До Госгеонадрам також приїхали народні депутати. Відомство оточене громадськими активістами та правоохоронцями. За словами співробітників відомства, напередодні їх попереджали про можливе призначення в. о. голови Служби Олега Кирилюка та першого заступника голови Миколи Фощія.

За словами співробітників Держгеонадр, є інформація, що невідомі особи намагалися отримати доступ до документів, печаток і сейфа. У відомстві зазначили, що 23 травня Комісія з питань вищого корпусу державної служби на конкурсі не змогла вибрати переможця на посаду голови Госгеонадра.

18 травня Кабмін призначив на посаду в. про. голови Служби Олега Кирилюка та першого заступника Миколи Фощія, проте через порушення Окружний адміністративний суд Києва призупинив рішення Кабміну.

Нагадаємо, Держгеонадра 19 квітня призупинила дію спеціальних дозволів на використання надр, наданих ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз"" для видобутку природного газу з родовищ Одеське і Штормове на шельфі Чорного моря.

Джерело: РБК-Україна

Читайте також