Насіров повідомив, коли запрацюють мобільні групи з контролю митниць
17:45 17.08.2016
254

Про це повідомив журналістам голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров, передає УНІАН.

"До кінця цього тижня ми вже відкриваємо таргетинг-центр тут, у стінах ДФС, він міжвідомчий. Це будуть митники, податкова міліція, прикордонники і Національна поліція. Перші бригади вже поїдуть до кінця місяця. Я думаю, що у вересні вони досить сильно активізують свою роботу", - сказав Насіров.

За його словами, керівником міжвідомчого центру обрано співробітника ДФС Олександра Власова, який раніше очолював підрозділ служби "Фантом" в зоні АТО.

"Ми запустили фото - і відеофіксацію. Зараз вона працює на Київській обласній митниці. З вересня ми розширюємо цей проект на Київську міську митницю. Потім буде Львівська, Одеська, і будемо рухатися по всій країні", - додав голова ДФС.

Також, за його словами, у вересні з'явиться міжрегіональна митниця, яка допоможе іншим українським митницям.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував створення міжвідомчого підрозділа з контролю за роботою митників.

Планується створити 20 мобільних груп із працівників Національного антикорупційного бюро, прикордонних військ, поліції і Державної фіскальної служби для оцінки і перевірки роботи митниць. Голова уряду підкреслив, що контрабанда в Україні має зникнути як явище.

Раніше ЕП писала про те, як може створення нової Міжрегіональної митниці з надповноваженнями відбитися на роботі митниці в цілому.

Читайте також