МВС запустило по Україні сервісні центри на колесах
15:17 17.03.2017
Перші 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їхались у п'ятницю по Україні, щоб надавати послуги у віддалених населених пунктах. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
За даними МВС, автоцентри виїжджатимуть за графіком і надаватимуть найбільш поширені адміністративні послуги, що є в стаціонарних сервісних центрах МВС. Це - реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.
У кожному мобільному сервісному центрі громадян обслуговуватимуть два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу автомобіля. Також повідомляється, що пересувні центри працюватимуть на запит місцевих органів влади. Подати заявку можна до Регіонального сервісного центру МВС в області. У МВС зазначили, що люди, які захочуть скористатися послугами такого центру, знайдуть інформацію про необхідні документи, графік роботи і курсування на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі "Мобільні СЦ". Як повідомив у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, мобільні СЦ створені на базі автомобілів Renault Master. Кожна машина укомплектована спеціальним обладнанням. За його словами, МСЦ працюють по середам, четвергам і п'ятницям. "Якщо Вам потрібно отримати наш сервіс, зверніться до вашого міської або сільської ради – і ми до Вас приїдемо!" – закликав голова МВС. Аваков розповів, що фахівці Головного сервісного центру МВС проаналізували демографічне навантаження на різні регіони України, дорожню сітку і логістику міжміського громадського транспорту – і на підставі цього аналізу розробили схему надання мобільного сервісу жителям віддалених районів.
 
 
Українська правда
Читайте також