Медзаклади Міноборони укомплектовані медсестрами на 68%
16:19 19.08.2016
252

Про це розповів на брифінгу в п'ятницю в Києві заступник начальника Української військово-медичної академії Іван Гончаренко.

За його словами, на сьогодні найкраще укомплектовані військовими медиками повітряні сили ЗСУ: лікарів - 76% від необхідного, середнього медперсоналу - 95%, молодшого медперсоналу - 100%. Найгірша ситуація - у Військово-морських силах, де лікарів 55%, середнього медперсоналу - 58%, молодшого медперсоналу - лише 29%.

Гончаренко розповів, що за 8 місяців поточного року у військово-медичні клінічні центри регіону, військові шпиталі, військово-мобільні шпиталі відібрано понад 150 осіб офіцерського складу та понад 400 осіб сержантського і рядового складу.

Присутній на брифінгу начальник медслужби ЗСУ Едуард Хорошун зазначив, що нині грошове забезпечення військових медиків утричі краще, ніж у їхніх цивільних колег.

Відповідаючи на уточнювальне запитання про розмір грошового забезпечення, він сказав: "Солдат-санінструктор, який укладає перший контракт, одразу отримує зарплату 7 тис. грн на місяць. Така зарплата не завжди є навіть у головлікаря на цивільну службу".

Хорошун також повідомив, що медичний працівник високомобільних десантних військ отримує близько 12 тис. грн разом з надбавками за особливі умови праці.

Інтерфакс-Україна

Читайте також