Луценко анонсував ще більш масштабні спецоперації в Україні
10:02 29.05.2017

Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував ще більш масштабні спецоперації, ніж яку провели стосовно колишніх податківців 24 травня 2017 року.

Про це він повідомив інтерв'ю телеканалу "Україна" 28 травня.

"Це була важлива операція. Ми готувалися до неї більше півроку, місяців сім-вісім. Потрібно було отримати докази, не тільки, хто де знаходиться і навіть не тільки, хто і що, ймовірно, вкрав, а й скільки саме. Це експертизи, висновки інститутів, і потім полетіли вертольоти ... у цій та інших операціях передбачені ще подальші дії. Можливо, навіть більш масштабні, ніж по відношенню до цих діячів", - повідомив генпрокурор.

Він також зазначив, що його постійно критикують за вартість транспортування затриманих на гелікоптері. "Ну, по-перше, коштували вони дуже мало. Вони коштували менше однієї десятої відсотка від заарештованого майна, але для цього в поліції й існують вертольоти. Гелікоптер довго стояти на стоянці не буде", - пояснив Луценко. Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос анонсував нову хвилю розслідування проти екс-чиновників часів президентства Віктора Януковича.

Джерело: РБК-Україна

Читайте також