В Києві на АЗС сталася масова бійка
13:01 15.01.2019
252

У вівторок, 15 січня, в Києві на проспекті Академіка Глушкова, 9а у автозаправки сталася масова бійка за участю шістьох чоловіків. В ході бійки призвідники конфлікту використовували кулаки, палиці і навіть пляшку шампанського. В результаті одного закривавленого чоловіка з відкритою черепно-мозковою травмою відвезла "швидка".

За попередньою інформацією, конфлікт почався між двома компаніями в "Портер Пабі". Обидві компанії вийшли із закладу, бійка переросла в бійку поблизу заправки. Що стало приводом для початку бійки - невідомо. Однак працівники заправки розповіли, що спочатку в приміщення зайшов чоловік і попросив викликати медиків і поліцію, у нього було закривавлене обличчя. Весь цей час інші чоловіки продовжували кулачні бої. Через кілька хвилин на заправку зайшов ще один чоловік з розбитою головою, після чого він втратив свідомість і впав на підлогу.

На місце інциденту викликали патрульну поліцію, яка по приїзду наділу наручники на підозрюваних. Чоловіка, якому стало погано на заправці, госпіталізували в лікарню. Попередньо, удар йому нанесли пляшкою шампанського. Інші учасники конфлікту також отримали травми, але вони незначні.

Читайте також