Корбана відпустили до Ізраїлю
15:26 21.08.2016
253
Колишній заступник голови губернатора Дніпропетровської області та екс-лідер партії УКРОП Геннадій Корбан перебуває на лікуванні в Ізраїлі. У цю країну політик виїхав на підставі дозволу Дніпровського райсуду Києва від 7 червня 2016 року. Про це йдеться у постанові Печерського райсуду щодо запобіжного заходу для Корбана від 11 серпня, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень.
 
Корбана з 6 лютого 2015 роки посадили під цілодобовий домашній арешт, і він не міг залишати місце свого проживання до 15 квітня. Дію запобіжного заходу продовжили 14 квітня.
 
У червні слідчий суддя Дніпровського районного суду Києва змінив цей запобіжний захід на особисте зобов'язання, "з покладанням на підозрюваного обов'язків, передбачених ч. 4 ст. 194 КПК України", дію яких було продовжено до 10 серпня включно. При цьому 7 червня цей суддя дозволив Корбанові вилетіти для лікування в Тель-Авівському Медичному Центрі (Іхілов).
 
Строк досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо Корбана продовжено до 31 жовтня 2016 року.
 
"З огляду на те, що на момент розгляду клопотання термін, на який на підозрюваного було покладено обов'язки, закінчився, рішення про застосування запобіжного заходу припинило свою дію, і обов'язки скасовані, тому відсутні правові підстави їх продовження", - йдеться у постанові.
 
 
Читайте також