Продавав керівні посади: за роботу на держслужбі посадовець вимагали 55 тисяч доларів
13:23 18.09.2020
260

Правоохоронці затримали держслужбовця, який разом зі своїми спільниками продавали керівні посади. Правоохоронці затримали чоловіків «на гарячому». Про це повідомили у прес-службі столичної поліції.

Правоохоронці викрили чотирьох зловмисників у момент отримання першого траншу у сумі 20 тисяч доларів США. Чоловікам загрожує до десяти років ув’язнення.

«У ході досудового розслідування встановлено, що головний організатор – заступник керівника одного з відділів Міністерства юстиції України. Він розробив план злочинних дій, спрямований на отримання від одного з бізнесменів грошових коштів у сумі близько 55 000 тисяч доларів. За цю винагороду посадовець пообіцяв керівнику комерційної структури посаду у державних органах та у подальшому передати в управління близько 6000 гектарів землі», - йдеться у повідомленні.

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування завершено. Слідчі скерували до Шевченківського районного суду столиці обвинувальний акт відносно організатора та його спільників для розгляду по суті.

Джерело: nnovosti.info

Читайте також