І.Геращенко розповіла про різницю у позиціях України і ЄС щодо виборів на Донбасі
09:18 12.10.2016
253

Про це на своїй сторінці у Facebook заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Зранку переглядаю стрічку новин... і бачу, як слова французького президента по Донбасу обурили інтернет. Насправді, він не сказав жодного нового слова. Це позиція Франції і Німеччини, яка уособлює позицію ЄС: безпека – вибори (за українським законодавством і міжнародними стандартами, це важливо і це вчора сказав Олланд, до речі) – кордон", – написала І.Геращенко.

Вона наголошує на тому, що українська позиція "реалістична, а не фантастична". "Безпека (не тиждень без вогню, а виконання безпекового блоку повністю, разом із виведенням іноземної зброї і техніки) – гуманітарний блок (звільнення всіх незаконно утримуваних, без всякого непристойного шантажу амністією, яка має вступити в силу тільки з політичним блоком) – кордон (СММ ОБСЄ має бути на кордоні вже зараз!) – політичний блок (вибори за українським законами і міжнародним спостереженням). На цьому стоїмо. Вибори – з європейськими спостерігачами", – повідомила І.Геращенко.

Також вона додала, що депутатам і співробітникам Європарламенту і національних парламентів ЄС не рекомендують відвідувати Донбас з міркувань безпеки, "то ні про які вибори там не може бути і мови".

Джерело: УНН
Читайте також