Гарантій "тиші" для ремонту ЛЕП в Авдіївці від російської сторони немає - П.Жебрівський.
10:38 26.02.2017
252

Російська сторона в Спільному центрі з контролю і координації (СЦКК) так і не надала письмових гарантій припинення вогню в районі пориву ЛЕП. Про це на своїй сторінці у Facebook голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає УНН.

"Станом на 9:00 російська сторона в СЦКК так і не надала письмових гарантій припинення вогню в районі пориву ЛЕП. Без таких гарантій і без участі представників місії ОБСЄ, електромонтажники не вийдуть на лінію, бо існує велика загроза обстрілів із боку російських бойовиків", - повідомив П.Жебрівський

Крім того, він нагадав, що при наявності письмових гарантій "рашисти" обстрілялювали електромонтажників.

"Зранку підключаємо до потужного електрогенератора міську насосну станцію, щоб подати у помешкання воду. Готуємо до підключення навчальні заклади міста, щоб вони завтра могли відновити роботу", - додав він.

Нагадаємо, за даними прес-центру штабу АТО, під час огляду околиць Авдіївки виявлено місця пошкоджень лінії електропередач.

Як повідомялв УНН, у результаті бойових дій в Авдіївці сталося пошкодження хлоропроводу та покрівель технічних будівель Донецької фільтрувальної станції, також пошкодження високовольтної лінії 110 кВ поблизу м.Авдіївка.

Джерело: УНН
Читайте також