ДСНС: Авдіївка зі світлом та водою, а села досі без електрики
20:37 06.02.2017

В Авдіївці відновили водо- та електропостачання. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, - пише Українська правда.

"Залишається відсутнім електропостачання у 5 населених пунктах Ясинуватського району (с. Тоненьке, с. Північне, с. Веселе, с. Водяне, с. Кам'янка), що розташовані поблизу Авдіївки. До відновлювальних робіт залучено бригади енергетиків", - зазначили у відомстві.

Окрім того, 6 лютого запрацювали загальноосвітні школи та дитячі садки.

Наразі у місті розпочали роботи щодо відновлення пошкоджених будівель.

У відомстві нагадали, що в Авдіївці функціонує 1 пункт життєзабезпечення (7 наметів ДСНС, 1 благодійної організації), 3 стаціонарних пункти обігріву, до яких звернулось 11 тис. 789 осіб (за добу 1 тис. 661 чол.), забезпечено харчування 3 польовими кухнями.

6 лютого з міста евакуювали 8 осіб, з них 4 дітей, до пансіонату "Перлина Донеччини" у м. Святогірськ. Загалом, з Авдіївки евакуювали 298 осіб (з них 139 дітей).

Як відомо, ситуація в Авдіївці погіршилася 29 січня: бойовики обстрілювали не лише промзону з позиціями українських військових, але й житлові будинки у місті.

2 лютого бойовики обстріляли центр гуманітарної допомоги в Авдіївці, а також посилили обстріли Мар'їнки й Красногорівки.

Читайте також