Червоний Хрест відправив на окуповану Донеччину 17 тонн будматеріалів
11:03 17.06.2017

Від Міжнародного комітету Червоного Хреста жителям Донеччини був направлений гуманітарний вантаж - будівельні матеріали вагою 17 тонн, який відправили на окуповані території через КПВВ “Новотроїцьке”. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу ДПСУ.

"Через КПВВ “Новотроїцьке” на виїзд до тимчасово неконтрольованої території прослідував вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем. Автівкою перевозили будівельні матеріали загальною вагою 17 тонн. Вантаж жителям Донеччини був направлений від Міжнародного комітету Червоного Хреста", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що вчора пасажиропотік у контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишався на рівні попередньої доби, а транспортний потік зріс.

Загалом через КПВВ прослідувало майже 43,5 тисячі осіб та 6,3 тисяч транспортних засобів.

Сьогодні зранку на в’їзд та виїзд у контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування, за даними прикордонників, перебувала така кількість транспортних засобів: “Майорське” — 80/170; “Мар’їнка” — 110/120; “Новотроїцьке” — 30/50; “Гнутове” — 10/20.

Нагадаємо, ООН направила медикаменти на окуповану частину Донеччини.

Джерело: УНН
Читайте також