У Вінниці започатковують конкурс кухарів
17:05 05.11.2021
252

У Вінницькі міській територіальній громаді відбудеться конкурс «The Best Cook». Взяти участь у ньому можуть усі охочі практикуючі та майбутні кухарі Вінниці. Змагання триватимуть впродовж листопада - грудня цього року.

Проєкт має на меті популяризувати вінницькі страви, гастробренди та автентичну продукцію подільської кухні, допомагати формуванню професійної української кулінарії, сприяти розвитку гастротуризму та створити умови для підвищення туристичної привабливості Вінниці.

Брати участь в конкурсі можуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які працюють кухарями на території громади або здобувають професію кухаря.

Конкурс буде проводитись в три етапи:

перший – прийом заявок-анкет до 15 листопада;

другий (відбірковий) – з 17 листопада по 10 грудня;

третій етап (фінальний) – 15 грудня 2021 року.

Для участі у першому етапі конкурсу кандидати подають наступні документи:

- заява-анкета 

- копія паспорта (сторінки 1 та 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) або ID-картки разом з копією довідки про реєстрацію місця проживання;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера облікової картки платника податків.

Оцінювати роботу учасників будуть відомі шеф-кухарі, представники громадських організацій і об'єднань та почесні гості. Призери конкурсу отримають дипломи та премії. Призовий фонд складає 113 525 грн.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також