У Вінниці викрили групу злочинців, які виготовляли та збували амфетамін
11:30 29.06.2022
284

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури слідчим слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області повідомлено про підозру 5 особам, які здійснювали незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За даними слідства, 5 мешканців м. Вінниці впродовж травня – червня 2022 року здійснювали незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту, а також незаконний збут на території м. Вінниці психотропної речовини – амфетаміну, однак  вимушено припинили свою злочинну діяльність, оскільки були викриті працівниками правоохоронного органу.

У ході обшуку проведеного на підставі ухвали суду у приміщенні, яке орендується однією із зазначених осіб, виявлена і вилучена виготовлена психотропна речовина – амфетамін, обладнання та інгредієнти для її виготовлення. Четверо учасників групи затримані безпосередньо під час вчинення зазначеного кримінального правопорушення. Стосовно всіх учасників групи до суду подані клопотання про застосування до них запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин вчинення злочинів.

 

Автор: Ася Пишко
Читайте також