У Вінниці відбулась презентація проєкту "Сонячні професії"
19:30 02.11.2021
334

Сьогодні у Вінниці пройшла презентація проєкту SunProUa головна мета якого - це формування в Україні законного та доступного права "сонячних" людей на професійне навчання та працевлаштування, самореалізацію та незалежність.

Під час заходу відбувся перегляд короткометражної картини «Марія Гнатик», створеного в рамках всеукраїнського проєкту «Від Териконів до Карпат». Головна мета стрічки — популяризувати митців з інвалідністю.

Також організатори ГО "Вінниця Даун Синдром" та ТРЦ "Плаза Парк" розповіли про папрямки які будуть втілювати згодом

“Наступний крок в реалізації проєкту — це створення і проведення фотовиставки, героями якої стануть приблизно 35 дітей з синдромом Дауна та зіркові експерти рідних професій. Вона триватиме з 10 по 17 грудня з 10:00 по 21:00 на першому поверсі ТРЦ «Plaza Park», а вже сьогодні вони можуть себе спробувати у ролі кухаря, бармена та офіціанта” - зазначають організатори.
 

А також буде організація флеш-навчання для "сонячних" дітей від запрошених спеціалістів по освоєнню практичних навичок та знімання документальних сюжетів про прогрес діток

18 грудня о 16:00 відбудеться гала-вечір завершення виставки у Вінниці із презентацією результатів навчання, анонсуванням майбутніх планів проєкту. 

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також