У Вінниці відбудеться презентація проєкту Марії Бурмаки «Улюблені класики»
16:28 15.09.2021
294

У Донецькому національному університеті імені Василя Стуса народна артистка України Марія Бурмака презентує унікальний проєкт «Улюблені класики», створений за підтримки Українського культурного фонду.

Поезії Івана Франка, Тараса Шевченка, Василя Стуса, Олени Теліги, Лесі Українки та багатьох інших українських класиків лунатимуть у музичному виконанні Марії Бурмаки та гітариста Геннадія Бондара.

«Прем’єра «Улюблених класиків» і виступ у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, у якому власне свого часу і навчався Василь Семенович, і який зараз знаходиться у Вінниці з початком війни дуже важливий для мене, – розповідає Марія Бурмака. – Вінниччина Василя Стуса народила, вона його і прихистила. А я співатиму пісні на його вірші, які стали частиною нашого проекту. Дуже чекаю на зустріч у Вінниці, особливо зі студентами і викладачами. Хочеться, щоб слова наших класиків були важливі і для сучасників! А ще – просто дуже люблю ваше прекрасне місто над Бугом».

Над записом альбому «Улюблених класиків» працювала команда професіоналів. Серед них такі музиканти: Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін, Маша Хмельова. Саундпродюсер проєкту – Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS.

Після завершення музично-поетичного вечора представники медіа матимуть можливість поспілкуватися з Марією Бурмакою.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також