У Вінниці відбудеться фінальний захід-презентація архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома»
17:31 09.09.2021
270

17 вересня у саду музею М. Коцюбинського відбудеться презентація проєктів другого (фінального) туру відкритого архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Метою цього конкурсу є розробка найкращої проєктної пропозиції ревіталізації території музею М. М. Коцюбинського з облаштуванням громадського простору на прилеглій території. 

Нагадаємо, що з квітня по червень 2021 року 18 команд, які подали заявки на участь, працювали над виконанням завдання першого туру. На перший тур конкурсу надійшло 9 проєктів. 

17 липня відбулося засідання журі,  під час якого визначили трьох учасників, які пройшли у другий тур та двох учасників, які не пройшли далі, але отримають заохочувальні премії. 

З 19 по 30 липня у холі міської ради була представлена виставка проєктів, створених у першому турі. А команди-фіналісти продовжили розробляти та деталізувати свої ідеї перевтілення конкурсного простору.

16 вересня знову відбудеться засідання журі архітектурного конкурсу, де визначать результати другого туру. Наступного дня, 17 вересня, у саду Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського відбудеться фінальний захід-презентація конкурсних проєктів фіналістів. На подію зможуть потрапити усі охочі за умовою попередньої реєстрації, початок запланований на 11:00. Зареєструватись на захід можна за посиланням: https://forms.gle/ez4zcui4rVEKDvUn9 

Під час заходу організатори та представники журі розкажуть про те, як тривав конкурс. А команди, які пройшли до фіналу, представлять свої проєкти та відповідатимуть на питання аудиторії.

В результаті реалізації конкурсного проєкту сад музею Коцюбинського, площа з пам'ятником і дитячий майданчик, що розташовані поряд, отримають новий вигляд та будуть об'єднані спільною концепцією. Цей простір може стати не тільки сучасною зоною для відпочинку, а й концептуальною туристичною локацією, що буде знайомити відвідувачів з постаттю літератора.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також