У Вінниці в рамках природоохоронної акції «Опале листя» триває виставка «Осінні фантазії»
13:00 05.11.2021
257

На Вінницькій станції юних натуралістів в рамках природоохоронної акції «Опале листя» відбувається традиційна виставка «Осінні фантазії». Юні конкурсанти виготовили різноманітні поробки із листя, жолудів, каштанів, гілочок, моху тощо.

-Аплікації і поробки – один із гарних способів використання природних матеріалів. Частина дітей беруть за основу готові шаблони, інші придумують свої витвори самотужки, – сказала завідуюча відділом екології та охорони природи Вінницької обласної станції юннатів Інна Побережнюк.

Виставка триватиме протягом тижня, після чого журі визначить призерів. На ній представлено понад 200 робіт юних вінничан. Серед них є об’ємні поробки дерев, рослин і особливо багато тварин: їжачків, рибок, оленів, сов, тигрів тощо.    

-Діти мають можливість подивитися на роботи своїх однолітків, порівняти їх за своїми. Вони дуже люблять цю виставку, адже вона дає можливість проявити свої творчі здібності. В той же час школярі дізнаються, чому не можна спалювати опале листя. Це призводить до поганих наслідків не лише для оточуючого середовища, але й для здоров’я людей, – додала Інна Побережнюк.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також