У Вінниці стартувала благодійна акція допомоги дітям «Підготуємось до школи разом» ініційована поліцейськими
17:03 25.08.2021
267

25 серпня поліцейські Вінниччини долучились до всеукраїнського благодійного проєкту «Підготуємось до школи разом». Усі вінничани до 30 серпня мають можливість допомоги вихованцям сиротинців, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей підготуватись до нового навчального року.

На Європейській площі працівники ювенальної поліції закликали вінничан підтримати дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, та долучитись до благодійної акції.

Поліцейські розповіли, де знаходитимуться місця з контейнерами, куди можна принести речі, які стануть у нагоді під час навчання.

Першим до акції долучився заступник начальника обласного главку поліції Ігор Волокітенко та поклав у скриню канцелярські шкільні набори. Він зазначив, що не всі сім’ї здатні забезпечити своїх дітей усім необхідним для навчання, тому поліція вирішила їх підтримати.

Ювенальні поліцейські знають усі родини, які потребують таку  допомогу, і зібранні протягом акції речі, канцелярські товари, шкільні набори, книжки передадуть школярам з цих родини.

Також під час акції поліцейські дарували дітям повітряні кульки, запрошували приміряти своє  екіпірування  та посидіти у службовому автомобілі.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також