У Вінниці проходили перші в історії УЛАФ та ДЮЛАФ відбіркові збори юних футболістів до національних збірних вікових груп
14:33 28.07.2021
281

21-22 липня у Вінниці проходили перші в історії УЛАФ та ДЮЛАФ відбіркові збори юних футболістів до національних збірних вікових груп U15 та U17.

Вже у вересні ці дві команди братимуть участь в чемпіонаті Європи з флаг-футболу, який пройде в Італії (м. Гросетто).

Відстоювати своє право представляти Україну на міжнародній арені зібралось близько 50 спортсменів із чотирьох клубів:

«Молотобійці» (Київ)

«Азовські Дельфіни» (Маріуполь)

«Орли» (Здолбунів)

«Вовки» (Вінниця)

Шалена мотивація і наполегливість хлопців та злагоджена робота тренерів зробили ці відбіркові дні максимально продуктивними.

Приємно, що за результатами тренувальних зборів більше половини гравців збірних будуть саме з Вінниці – юні «Вовки» складатимуть основу національних команд.

Обрані були й перші в історії України головні тренери юнацьких збірних – пишаємось, що ними стали теж представники спортивного клубу «Вінницькі Вовки». Збірну U15 тренуватиме гравчиня та наставниця жіночої команди з флаг-футболу Катерина Тетерук, а U17 – гравець «Вовків», президент Вінницької обласної федерації американського футболу Євген Хомин.

Зауважимо, що участь футболістів в чемпіонаті Європи відбуватиметься за рахунок батьків (це більше 600 євро на одного гравця). Тому «Вінницькі Вовки» шукають спонсорів і меценатів, які готові допомогти покрити витрати. Якщо знайдуться підприємці, представники місцевих бізнесів, які хочуть та можуть матеріально підтримати команду – звертайтесь за телефоном +380635744841 (Євген).

*УЛАФ – Українська ліга американського футболу

ДЮЛАФ – Дитячо-юнацька ліга американського футболу

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також