У Вінниці чоловік облаштував у квартирі нарколабораторію з виробництва амфетаміну
19:02 05.08.2021
298

Чоловік притягується до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини - кримінальні провадження щодо організації нарколабораторії та збуту амфетаміну  наразі розглядаються  судом.  Про це повідомляють в пресслужбі поліції.


"Під час огляду у помешканні правопорушника поліцейські вилучили ємності з прекурсорами, хімічні рідини, обладнання з залишками амфетаміну, які свідчать про те, що чоловік займався його виготовленням",- розповідає начальник Вінницького районного управління Віталій Курчик.   


За наявною інформацією, 30-річний вінничанин  організував нарколабораторію з виробництва амфетаміну та збував його на території області. 


Попередня правова кваліфікація дій зловмисника – згідно  ч.2 ст. 311 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), за що передбачено до 5 років позбавлення волі.


Крім того, в його діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.313 КК України (викрадення, привласнення обладнання для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та інші незаконні дії з таким обладнанням).

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також