«У нинішньому контексті ми всі євреї»: в Вашингтоні депутат надів жовту зірку Давида в знак протесту проти вакцинації
14:01 01.07.2021
264

Член палати представників штату Вашингтон від республіканців Джим Уолш під час виступу перед консервативними активістами причепив на сорочку жовту зірку - такий же знак повинні були носити євреї на територіях, підконтрольних нацистській Німеччині, пише видання The Seattle Times.

«Це відлуння історії. У нинішньому контексті ми всі євреї », - прокоментував Уолш свій жест в фейсбуці (зараз цей пост недоступний). The Seattle Times наводить слова співробітника місцевого музею історії Голокосту, який розкритикував Уолша: «Наш уряд намагається захистити громадян, а не вбити їх. Це [носіння жовтої зірки] принижує значення Голокосту і спотворює історію. Порівняння обов'язкової вакцинації з маркуванням євреїв, які зазнали геноциду, ображає і тих, хто втратив близьких при голокості, і тих, хто зумів вижити під час нього ».

За словами Джима Уолша, зірку йому подарували на заході, де більшість учасників зустрічі також носили «знак ганьби», оскільки «глибоко стурбовані вакцинною дискримінацією».

Вашингтон не вводив обов'язкову вакцинацію від коронавірусу. Щеплених заохочують за допомогою лотерей і виплат. Однак державний департамент праці та промисловості зобов'язав роботодавців стежити за вакцинацією співробітників і зобов'язувати тих, хто відмовився від щеплення, носити засоби індивідуального захисту.

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також