У Німеччині засудили матір, яка накачала наркотиками і задушила п'ятьох дітей
09:36 05.11.2021
270

Мати, яка вбила п'ятьох дітей після того, як побачила фото колишнього з новою жінкою, засудили до довічного ув'язнення в Німеччині.

У вересні минулого року Крістіана К. накачала наркотиками своїх доньок Меліну, Леоні та Софі та синів Тімо і Луку, після чого задушила або втопила їх у ванні і поклала обгорнуті рушниками тіла до ліжок.

Її старший син, 11-річний Марсель, вижив лише тому, що в момент убивств перебував у школі. Хлопець розповів у суді, що мати просила його разом стрибнути під потяг. Коли він відмовився — жінка посадила його на поїзд до бабусі, а сама спробувала накласти на себе руки, стрибнувши на колію в Дюссельдорфі. Крістіана вціліла, проте отримала серйозні травми, і була заарештована.

Про вбивства правоохоронців повідомила бабуся, яка дізналася про все від доньки, однак поліцейські прибули до квартири занадто пізно, щоб реанімувати дітей.

У суді Крістіна розповіла, що "сильно мріяла про здорову сім'ю і знайшла себе в ролі матері". Але незадовго до вбивства чоловік пішов від неї і фасад "ідеальної сім'ї" зруйнувався. Вона залишилася одна з шістьма дітьми, четверо з яких були від останнього шлюбу, і відчувала "емоційне потрясіння".

Прокурори заявили, що каталізатором убивств стало фото у Facebook, яке колишній Крістіан завантажив уранці 3 вересня, на якому він був із новою партнеркою.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також