Нашими воїнами сьогодні захоплюється весь світ, - Віталій Кличко в День ЗСУ подякував військовим за відвагу і професіоналізм
13:00 07.12.2022
253

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Збройних Сил України і подякував воїнам за відвагу та професіоналізм.

«Сьогодні важливий день для всіх українців. Ми вітаємо наших захисників і дякуємо Збройним силам України. За їх професіоналізм, відвагу, за героїчну оборону нашої держави. Наші воїни дивують сьогодні весь світ. Ними захоплюються, про них пишуть іноземні ЗМІ і знімають репортажі та документальне кіно», - заявив Кличко.

Він зазначив, що українці шанують подвиг кожного, хто сьогодні боронить нашу державу.

«Ціна військової справи - надто висока. В холод, у багнюку, під пекельним вогнем ворога українські військові захищають нашу землю, відбивають атаки ворога та звільняють окуповані російськими варварами території. У боротьбі за свою незалежність та волю ми втрачаємо найвідданіших і найсміливіших патріотів. Тих, хто мав би будувати успішну і сильну Україну. Ми шануємо подвиг кожного захисника, кожної захисниці. Бо кожне покладене життя - за перемогу і майбутнє України», - відзначив Віталій Кличко.

Мер Києва також підкреслив, що завдання кожного українця сьогодні - продовжувати працювати в тилу, підтримувати Збройні Сили та спільно робити все для перемоги. «Ми довели, що українці – не бояться і не скоряться. Разом ми вистоїмо і переможемо!», - наголосив Кличко

Автор: Богдана Валігура
Читайте також