Під час опрацювання звернень інспектори муніципальної варти Вінниці зафіксували випадки складування побутових відходів на зупинках громадського транспорту. Було виявлено пакети зі сміттям, які залишали біля урн та павільйонів.
Про це повідомляють у пресслужбі Муніципальної варти.
У ході встановлення обставин з’ясовано, що це побутові відходи, які утворюються за місцем проживання громадян або внаслідок їхньої господарської діяльності.
Замість вивезення на контейнерні майданчики, їх складали біля урн або поруч із зупинками, використовуючи їх не за призначенням та створюючи несанкціоновані звалища, - йдеться в інформації.
Зазначимо. що зазвичай сміття вивозять із приватного сектору, частіше на власних автівках - адже їхати з торбою сміття у громадському транспорті не так вже й зручно. Тож порушників благоустрою можна встановити по камерам відеоспостереження.
Як саме «зловили» нечипур муніципали не розповідають, повідомляють лише, що за виявленими фактами склали протоколи.