У Вінниці заклали «капсулу часу»
Сьогодні, 11:10
273

У Вінниці відбувся перший випуск в ліцеї МВС імені Назарія Грінцевича. Ліцеїстам профільного навчального закладу вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту. Під час заходу було закладено «капсулу часу», яку мають відкрити через десять років.

Про це повідомляють у пресслужбі поліції Вінниччини.

Особливою частиною урочистостей стала церемонія закладання «капсули часу». Ліцеїсти та викладачі залишили у ній листи самим собі з мріями, сподіваннями та словами підтримки, - йдеться в інформації.

День випуску став символом завершення важливого етапу  життя для випускників та ознаменував початок нового шляху, сповненого відповідальності та нових можливостей.

Нагадаємо, до Вінниці на захроди з нагоди першого випуску ліцею МВС завітав міністр.

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також