До Вінниці завітав Міністр внутрішніх справ Богдан Драп’ятий. Посадовець взяв участь в заходах з нагоди першого випуску слухачів ліцею МВС імені Героя України Назарія Гринцевича, які відбулися сьогодні, 27 червня.
Про це повідомляють офіційні джерела.
Також в урочистостях взяв участь Голова Національної поліції України Іван Вигівський. Він виступив перед пристуніми.
«Сьогодні відповідальний день – день вступу у доросле життя. І це не лише вибір професії, це вибір життєвого шляху. Будьте сміливими, будьте гідними, будьте чесними перед людьми і перед собою, бо кожен із вас це майбутнє України, за яке зараз бореться наш народ», – зазначив Іван Вигівський.