До Вінниці завітав Міністр внутрішніх справ Богдан Драп’ятий
Сьогодні, 18:58
356

До Вінниці завітав Міністр внутрішніх справ Богдан Драп’ятий. Посадовець взяв участь в заходах з нагоди першого випуску слухачів ліцею МВС імені Героя України Назарія Гринцевича,  які відбулися  сьогодні, 27 червня.

Про це повідомляють офіційні джерела.

Також в урочистостях взяв участь Голова Національної поліції України Іван Вигівський. Він виступив перед пристуніми.

«Сьогодні відповідальний день – день вступу у доросле життя. І це не лише вибір професії, це вибір життєвого шляху. Будьте сміливими, будьте гідними, будьте чесними перед людьми і перед собою, бо кожен із вас це майбутнє України, за яке зараз бореться наш народ», – зазначив Іван Вигівський.

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також