У порт Одеси увійшли два кораблі НАТО
16:30 18.06.2021
312

У порт Одеси 18 червня зайшли два кораблі країн НАТО. Це есмінець ВМС Великої Британї «Дефендер» (HMS Defender, D36) типу 45 (класу «Дерінґ») і фрегат ППО ВМС Нідерландів «Евертсен» (HNLMS Evertsen, або Zr.Ms. Evertsen, F805) класу «Де зевен провінсієн». Про це ilikenews повідомляє з посиланням на інформацію адміністрації Одеського морпорту.

“Сьогодні, 18 червня, у першій половині дня зайшли в Одеський порт і пришвартувались біля причалів морського вокзалу два військові кораблі НАТО – британський есмінець HMS Defender (D36) та фрегат ВМС Нідерландів HNMLS Eversten (F805). Український порт зустрів гостей музикою духового оркестру Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських сил ЗСУ”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що кораблі входять в ескорт новітнього британського авіаносця "Квін Елізабет", що вийшов нещодавно у кругосвітній похід, і незадовго до заходу в Одесу вони обидва провели спільні маневри з американським есмінцем USS Laboon DDG58.

Зазначається, що згідно з планом, авіаносець разом з групою кораблів супроводження за сім місяців обігне земну кулю.

Нагадуємо, 14 червня есмінець ВМС Великої Британіїї “Дефендер” (HMS Defender, D36) типу 45 (класу “Дерінґ”) і фрегат ППО ВМС Нідерландів “Евертсен” (HNLMS Evertsen, або Zr.Ms. Evertsen, F805) класу “Де зевен провінсієн” увійшли в акваторію Чорного моря.

А раніше, 11 червня, ракетний есмінець США USS Laboon увійшов в чорноморські води.

У квітні британська газета Times повідомила, що у травні два корабля ВМС Великої Британії відправляться в Чорне море на тлі тодішнього зростання напруженості між Росією і Україною.

 

Читайте також