Переваги промислових пилососів перед комерційними аналогами
20:57 30.11.2022
253

Пилосос - це просто інструмент для прибирання підлоги, чи не так? Усі пилососи схожі й створені лише для прибирання пилу, чи не так? Ну, насправді все навпаки: вибір правильного пилососа дуже важливий, особливо для промислових цілей!

Чому варто купити промисловий пилосос, а не комерційний? Промислові пилососи відрізняються вищою якістю та кращою технікою, що ставить їх на щабель вище від комерційних пилососів. Промислові пилососи прослужать довше, працюватимуть краще та безпечніше, ніж стандартні дешеві комерційні пилососи.

Незалежно від способу застосування, для всмоктування великої кількості дрібного пилу, рідини чи твердих частинок потрібен безпечний, ефективний і надійний пилосос: промисловий пилосос. Вони є вашим єдиним вибором для максимальної ефективності роботи та забезпечення безпеки ваших співробітників.

Що робить такий пилосос потужним?

 • Високоякісний двигун 
 • Датчик ефективності та вакуумметр
 • Звукоізоляційний матеріал 
 • Міцна конструкція - що гарантує її тривалий термін служби, незалежно від галузі чи умов роботи. Дійсно, пластик, який використовується для комерційних пилососів, значно скорочує термін служби пилососа та може перешкоджати ідеальній функціональності в кожному окремому застосуванні.

Комерційні пилососи – це завжди збалансований компроміс між продуктивністю та дешевими матеріалами. Промислові пилососи надають перевагу як якості, так і продуктивності!

Фільтрація: що робить пилосос довговічним?

 • Велика поверхня фільтра: промислові пилососи оснащені фільтрами з широкою поверхнею із сертифікованими класами носіїв, що забезпечує більш тривалий термін служби фільтрів і запобігає будь-якому повторному викиду пилу в навколишнє середовище.
 • Для всмоктування дуже дрібного пилу під час обробки підлоги або будівельних робіт потрібні широкоповерхневі та дуже високоефективні фільтри.
 • Для видалення гарячого пилу та сміття з печей потрібні фільтри, які були спеціально розроблені для роботи з високими температурами.

 

 

Що робить пилосос зручним?

 • Більша місткість: промислові пилососи були спеціально розроблені для промислового застосування. Більша ємність означає більшу автономність і більшу ефективність, що підвищує продуктивність праці.
 • Зручний у використанні: кожен промисловий пилосос має зручну систему для вивантаження зібраного матеріалу.
 • Стійкість машини: міцна конструкція шасі та колеса з гальмом дозволяють легко та безпечно використовувати промисловий пилосос.
 • Використання промислового будівельного пилососа значно підвищить безпеку та ефективність вашого бізнесу, набагато більше, ніж більш дешевий комерційний пилосос. Інвестуючи в рішення для пилососу, завжди задавайтеся питанням, що краще вибрати довговічний і надійний інструмент чи дешевий продукт.

 

Автор: Ася Пишко
Читайте також