«На участь у «Євробаченні» треба відбирати тих людей, які мають громадянську позицію» - нардеп Ткачук
11:40 25.02.2019
253

Скандал, пов'язаний з переможницею нацвідбору на «Євробачення 2019» обговорювали у студії телеканалу «112 Україна», до ефіру якого долучився народний депутат України Геннадій Ткачук.

Як відомо, переможниця конкурсу Maruv потрапила під шквал критики, оскільки вона активно виступає з концертами в Росії. Maruv висунули умову: договір про її участь у Євробаченні з нею підпишуть тільки в тому разі, якщо вона відмовиться від виступів у РФ.

Коментуючи дані події, Геннадій Ткачук зазначив, що його дивує, чому українські чиновники, які живуть за державний кошт, не бачать політичної складової у цій ситуації.

- Коли державу Україна на конкурсі «Євробачення» представлятиме співачка, яка виступає для окупантів, а ми розуміємо, що Росія це не лише агресор, а й вбивця наших воїнів, для мене це, з точки зору моралі, виглядає дивно. Я все ж таки вважаю, що комісія по відбору конкурсантів не допрацьовує. Щоб не допускати подібних конфліктних ситуацій, на участь у «Євробаченні» треба відбирати тих людей, які мають якусь громадянську позицію, - наголосив Геннадій Ткачук.

Читайте також