Україна впевнено перемагає Північну Македонію з рахунком 2:0 у відборі до Євро-2024
20:47 14.10.2023
431

Збірна України з футболу у відбірному матчі до Євро-2024 у Празі впевнено перемогла Північну Македонію з рахунком 2:0.

Перші хвилини гри були відзначені боротьбою, але пізніше збірна України встановила свою перевагу.

Спершу Димитриєвський відсторонив удари Довбика та Мудрика, які прорвалися через фланг. На 30-й хвилині Судаков відкрив рахунок у виконанні дальнім ударом, забивши гол.

Незабаром Македонці мали свої шанси, але Трубін виявився надійним вратарем для України. У другому таймі обидві команди мали свої нагоди, але голів було забито лише два рази.

Спочатку Мудрик не вдалося використати свій шанс, а потім Караваєв забив другий гол, використовуючи віддалений удар. У підсумку, Україна здобула перемогу 2:0.

Автор: Павло Петрушкр