Українці стали володарями Кубку світу з велоспорту
13:15 27.02.2017
252

Вихідними завершився останній етап Кубку світу з велоспорту. За підсумками усіх чотирьох етапів на першу сходинку рейтингів піднялися відразу два українські спортсмени, передає УНН з посиланням на ММСУ.

Володаркою Кубка світу у кейріні стала Любов Басова. На змаганнях в США наша співвітчизниця вийшла до фіналу А, де посіла четверте місце. Зароблені українкою 375 очок дали змогу обійти найближчу суперницю Нікі Дегренделе.

Ще одну перемогу Україна отримала в спринті. Володарем Кубка світу в цій дисципліні став - Андрій Винокуров. По завершенню третього етапу в Калі наш А.Винокуров посідав друге місце в загальному заліку, маючи однакову кількість очок з поляком Камілем Кучинським.

Не дивлячись на те, що у Лос-Анджелесі наш співвітчизник не зміг пробитися до півфіналу, у підсумковій класифікації він здобув 325 очок та обійшов суперника.

Зауважимо, що до свого здобутку на четвертому етапі Кубку світу Л.Басова також додала срібну нагороду у спринті. А її колежанка Тетяна Клімченко на цих змаганнях піднялася на першу сходинку в дисципліні омніум.

Нагадаємо, що Л.Басову визнавали найкращою спортсменкою України за підсумком листопада 2016 року.

Як повідомляв УНН, українці здобули дві медалі на Кубку світу з велотреку у Глазго.

Джерело: УНН
Читайте також