Україна після легалізації грального бізнесу займе 2-е місце в СНД
15:00 30.11.2020
263

Екперт по ігровій практиці на території СНД Ілля Мачаваріані прояснив поточну ситуацію в області онлайн гемблінгу.
Керуючий відділу по ігровій практиці Dentos на території СНД Мачаваріані недавно виступив з промовою на саміті SBC Barcelona-Digital. З його слів прояснилася поточна ситуація в області онлайн гемблінгу на території СНД.
Під час виступу він сказав, що основним фактором вважається наявність закладеного фундаменту на території СНД в сфері гемблінгу. Зокрема, мова йде про Україну, де стали активно приймати закони, що регулюють гральний бізнес. На його думку, це дозволить не тільки вивести ринок ігрових автоматів з тіні, а й істотно щорічно поповнювати бюджет податковими надходженнями.
Сьогодні видно, що Україна всіма силами намагається відкритися для міжнародної спільноти.
Реформування сфери онлайн гемблінгу дозволить інвесторам відкривати філії по всій країні, що додатково поліпшить економічні показники, а також заповнить діри ринку праці. Перші клієнти легальних закладів отримають свої бонуси від казино, чого багато хто з нетерпінням чекають.
На думку експерта, вже через кілька років може настати відповідний момент для реальних зрушень в гральному бізнесі по всій території СНД. Головне, щоб роботи в цьому напрямку не припинялися, незважаючи на напружені відносини між деякими країнами.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також