Українець Захарєєв виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу
11:00 24.03.2022
254

Українець Юрій Захарєєв виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років, який проходить у Хорватії.

"23 березня в Хорватії відбулися фінальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед спортсменів до 22 років. Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 71 кг став українець Юрій Захарєєв. У поєдинку за "золото" наш боксер переміг суперника з Вельсу Гарана Крофта", - йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства молоді та спорту.

Зазначається, що раніше срібні нагороди вибороли Андрій Юхимович (вагова категорія до 48 кг), Максим Власюк (вагова категорія до 60 кг) та Іван Сапун (вагова категорія до 86 кг).

За підсумками змагань континентальної першості українська збірна з боксу здобула 10 медалей: 2 "золота", 3 "срібла" та 5 "бронз".

Автор: Даша Драгоманова