Гімнастки вінницького спортклубу «Еліт» вдало виступили на міжнародному турнірі у Люксембургу
14:30 08.12.2023
313

Художні гімнастки вінницького спортклубу «Еліт» вдало виступили на міжнародному турнірі у Люксембургу. Там на килим виходили близько 250 спортсменок, які представляли Бельгію, Німеччину, Нідерланди, Грузію, Латвію, Польщу, Португалію і Україну.    

У такій серйозній компанії наші спортсменки зовсім не розгубилися. А, навпаки, продемонстрували високий рівень своєї підготовки. Загалом вихованки Дар’ї Чернякевич і Ольги Оксамитної здобули у різних видах програми 23 нагороди. Серед призерок були і досвідчені майстрині, і шестирічні зірочки. Приміром, за програмою майстрів спорту Марія Снядовська стала чемпіонкою у багатоборстві та двох вправах.

Змагання були досить сильними. Серед учасниць виявилися найкращі гімнастики Європи. Сподобалося нам і місто Люксембург. Воно заворожило своєю приємною атмосферою і мальовничими видами, - прокоментувала тренерка і співзасновниця клубу «Еліт» Дар’я Чернякевич.

 

Результати

За програмою майстрів спорту: Марія Снядовська – 1-і місця у багатоборстві, з   булавами і стрічкою; КМС Поліна Демченко – 8-е місце у багатоборстві, 2-е місце – з обручем.

2011 р.н.: Єва Пинько – 2-е місце у багатоборстві, 1-е місце – із булавами; Марія Підчаха - 8-е місце в багатоборстві, 2-е місце - з обручем, 3-е місце – зі стрічкою.

2012 р.н. Надія Кліпайло – 1-е місця у багатоборстві і з булавами, 2-е місце – з обручем;

Крістіна Щербань - 2-і місця у багатоборстві і з м’ячем, 1-е місце – з обручем.    

2013 р.н. Ніна Кліпайло - 3-і місця і багатоборстві і без предмета, 1-е місце – з обручем.

2015 р.н. Кіра Горлачьова – 5-е місце в багатоборстві, 2-е місце – з м’ячем.

2016 р.н. Злата Волк - 3-і місця у багатоборстві і без предмета, 1-е місце – з  обручем; Марія Токан – 5-е місце у багатоборстві, 2-е місце – з м’ячем.

2017 р.н. Марія Муртазаєва – 1 місце у багатоборстві.

Пресслужба клубу «Еліт»

Автор: Анна Макарчук
Читайте також