Профспілка лікарів Японії попросила уряд скасувати Олімпіаду в Токіо
10:02 16.05.2021
275

Профспілка лікарів Японії звернулася до уряду країни з проханням скасувати Олімпійські і Паралімпійські ігри в Токіо через пандемію коронавірусу. 

Медики направили кабміну лист, в якому звертають увагу влади, що проведення змагань збільшує ризик поширення Covid-19, а також його небезпечних мутацій з великою опірністю вакцинам. При цьому, навіть якщо не допускати на Ігри глядачів, на Олімпіаду в будь-якому випадку збираються приїхати десятки тисяч спортсменів, тренерів, журналістів і офіційних осіб.

Профспілка заявляє, що японські медики змушені працювати понаднормово. Вони також вважають безвідповідальним, що оргкомітет Ігор просить їх стати волонтерами на змаганнях. У профспілці зазначили, що лікарі все більше сумніваються в тому, що уряд дійсно зацікавлений в боротьбі з коронавірусом.

В Японії також запустили петицію з вимогою скасувати Олімпіаду. З 5 травня її підписали більше 350 тисяч жителів країни.

Раніше 40 японських міст, які повинні були брати участь в проведенні Олімпіади, вийшли з олімпійського проекту. В одній з префектур заявили, що не будуть резервувати лікарняні ліжка для учасників змагань або інших іноземців, які на них приїдуть. В країні також проходили акції проти проведення Ігор.

Читайте також