Футболіст збірної Чехії Патрік Шик забив найбільш дальній гол на Євро з 1980 року
15:29 15.06.2021
369

Нападаючий збірної Чехії з футболу Патрік Шик на 52-й хвилині матчу групового етапу Євро-2020 проти команди Шотландії забив найдальший гол чемпіонатів Європи з 1980 року (тоді почали вести статистику). Про це повідомляє компанія спортивної аналітики Opta.

25-річному футболістові вдалося перекинути воротаря і забити з 44,5 метра (49,7 ярда). Цей м'яч став другим голом чеха у матчі. У першому таймі він також відзначився на 42-й хвилині. Гра завершилася перемогою Чехії з рахунком 2: 0.

Зустріч пройшла 14 червня в Глазго на стадіоні «Хемпден Парк». Це перша перемога команди на Євро з 2012 року, коли команда переграла Польщу (1: 0).

Автор: Єва Козаченко