Кличко привітав учасників змагань «Київ Незламний», участь в яких беруть ветерани та військовослужбовці
13:42 29.04.2024
315

У столиці розпочався другий сезон турнірів «Київ Незламний», участь в яких беруть українські захисники – ветерани та військовослужбовці. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Він взяв участь у відкритті змагань.

«Привітав учасників змагань спортивно-реабілітаційних адаптивних видів спорту. Їх місто  для ветеранів війни та військовослужбовців проводить вже другий сезон поспіль. У 2023 році відбулось 4 етапи турніру. І цього року ми розпочинаємо другий сезон турнірів «Київ Незламний». У них беруть участь понад 180 ветеранів з 10 регіонів України. Та понад 150 військовослужбовців і курсантів різних видів військ», – повідомив Кличко.

Він зазначив, що наші Захисники змагаються у таких видах спорту, як стрільба  з лука, жим лежачи, веслування на тренажері та Стронгмен.

«Бажаю всім учасникам сили, волі до перемоги й успіху! Ви вже його досягли, насправді, вийшовши на ці змагання!  Дякую за захист нашої держави, дякую за вашу волю до боротьби далі!  Слава Україні!», – наголосив Віталій Кличко.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також