За зберігання, придбання, збут вогнепальної зброї та бойових припасів вінничанину повідомлено про підозру (ФОТО)
13:02 24.06.2021
261

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури правоохоронцями викрито особу, яка незаконно збувала вогнепальну зброю та бойові припаси на території м. Вінниці, повідомляє пресслужба відомства.
Спільними зусиллями Вінницької окружної прокуратури та оперативного підрозділу Вінницького районного управління поліції у ході спецоперації із залученням спецпідрозділу КОРД викрито мешканця обласного центру, який незаконно зберігав та в подальшому збував вогнепальну зброю та бойові припаси до неї.

З метою припинення протиправної діяльності злочинця проведено низку слідчих (розшукових) дій, у тому числі 16 санкціонованих обшуків, у ході яких вилучено ряд речей, що підтверджують причетність особи до інкримінованого їй злочину. Серед вилученого – вогнепальна зброя та боєприпаси.


Після викриття чоловіка у вчиненні цих злочинів його було затримано у порядку ст. 208 КПК України.
Враховуючи те, що під час досудового слідства здобуто достатньо доказів для підтвердження винуватості особи, Вінницькою окружною прокуратурою затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України – зберігання,
придбання, збут вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу за що передбачено відповідальність від трьох до семи років позбавлення волі.

 

Читайте також