Урочисте підписання угоди про побратимство між Вінницею та французьким містом Нансі відбулося 9 грудня. Це було значущим кроком у розвитку міжнародних зв'язків та співпраці обох міст. Міський голова Вінниці, Сергій Моргунов, у своїй заяві зазначив, що ця угода відкриває нові можливості для співпраці на різних рівнях – від муніципалітетів до звичайних громадян.
Побратимство між Вінницею та Нансі передбачає обмін досвідом у різних сферах: культурі, освіті, мистецтві, туризмі та інших галузях. Ця співпраця створює нові шляхи спілкування, розвиток міжнародних взаємовідносин та сприяє підтримці та розвитку міст.
Таке партнерство з європейським містом є важливим для України в контексті зміцнення міжнародних зв'язків та підтримки у часи складних випробувань. Воно створює можливість обміну досвідом, реалізації спільних проектів та зміцнення партнерства між країнами.