Вінницький суд виніс вирок громадянину Молдови, який незаконно переправляв українців за кордон
19:15 23.04.2024
269

Про це повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду.

В суді зазначають, що громадянин Республіки Молдова за попередньою змовою з іншими особами за грошову винагороду організовував незаконне переправлення через державний кордон України на територію Республіки Молдова поза пунктами пропуску, однак зловмисник був затриманий працівниками правоохоронних органів.

«В своїй апеляційній скарзі обвинувачений просив переглянути справу та ухвалити справедливе судове рішення. Його ж адвокат у апеляційній скарзі посилався на відсутність у діях Генріха Б. корисливих мотивів, просив вирок суду скасувати та ухвалити новий.

У судовому засіданні обвинувачений розкаявся у скоєному та просив пом’якшити покарання, прокурор же заперечував проти задоволення апеляційних скарг обвинуваченого та його захисника.

Заслухавши всіх учасників апеляційного розгляду, колегія суддів ВАС ухвалила залишити вирок суду першої інстанції без змін», - зазначили у повідомленні.

Дії чоловіка кваліфікували за частиною 3 статті  332 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

 

Читайте також