У Жмеринському районі відкрилась поліцейська станція
19:33 22.06.2021
402

Це 23 поліцейська станція на Вінниччині,  облаштована за підтримки громади, в межах реалізації в області проєкту «Поліцейський офіцер громади». 

Комфортний для праці та відпочинку поліцейського офіс відкрили у селі Станіславчик.  Поліцейський офіцер громади, який невдовзі приступить до виконання своїх обов’язків у громаді,  обслуговуватиме 12 сіл, де проживає близько 11 тисяч населення.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, звертаючись до присутніх на заході місцевих мешканців, зазначив, що проєкт  «Поліцейський офіцер громади», який  активно впроваджується в області - приклад  дієвої співпраці  поліції і громади, які спільними зусиллями вирішуватимуть проблеми на своїх територіях. Головний меседж проєкту «Я – тут». Щоб оберігати і захищати. 

“Поліцейський офіцер  буде постійно знаходитися в громаді, допомагатиме вам, відповідатиме на ваші питання та реагуватиме на заяви”,- підкреслив Іван Іщенко.

Він подякував присутнім на заході представникам влади, органів місцевого самоврядування та усім, хто долучився до реалізації проєкту, за співпрацю.

Своєю чергою голова Вінницької обласної Ради В’ячеслав Соколовий наголосив на важливості такої ініціативи поліції та зауважив, що  робота поліцейського на території громади і постійна можливість з ним комунікувати у громадян  піднесе на значно вищий рівень безпеки. 

Голова Сланіславчицької територіальної громади Володимир Перепечай додав, що безпека місцевих жителів – це основа розвитку громади в цілому :

“Коли ми об’єднуємо зусилля усі разом”, – вирішуються усі проблеми.

Також на заході була присутня депутатка Вінницької обласної Ради, Людмила Станівлавенко. Вона підкреслила, що це перша поліцейська станція у Жмеринському районі 

“Горджуся цим та маю величезну надію що така подія позитивно вплине на життя жителів Станіславчицької ТГ. Воно стане комфортнішим та безпечнішим”,- додала пані Людмила

Кращих працівників Жмеринського районного відділу поліції   відзначили почесними грамотами  обласної та районної ради та  ГУНП у Вінницькій області.

 

Читайте також