У місті триває відновлення дорожнього покриття після складної зими. Дорожні бригади завершують аварійний ремонт найбільш пошкоджених ділянок і переходять до основних сезонних робіт.
Від 12 березня у Вінниці працює спецтехніка, зокрема дорожні фрези, які дозволяють ефективно знімати верхній шар покриття, ремонтувати тріщини та вирівнювати дороги. Сьогодні роботи ведуться на вулиці Магістратській, Хмельницькому шосе та інших пріоритетних ділянках.
З 16 березня планується початок гарячого асфальтування. Під час таких робіт спочатку фрезою знімають старе пошкоджене покриття, після чого проблемна ділянка асфальтується та утрамбовується катком. Першочергово ремонтуватимуть вулиці з великим транспортним навантаженням, поступово охоплюючи проблемні ділянки по всьому місту.
Повідомляє Вінницька міська рада.